Hradební 67

RELAXACE V SOLNÉ JESKYNI

TŘÍDA B

Zahájení 21.03.2022, 28.3.2022
Vždy v pondělí od 10:00 hod. (10 lekcí)

TŘÍDA C

Pondělí 7.3., 14.3., Pátek 1.4.2022 (náhrada za 14.2.2022)

Místo: Březohorská solná jeskyně, Na Svahu 640, Příbram VI

Březohorská solná jeskyně  Recepce solné jeskyně

Solná jeskyně má velice dobrý vliv na prevenci proti onemocnění. Vhodné jako léčba a prevence běžných onemocnění, alergií různého druhu nebo kožních nemoci. V solné jeskyni je ideální čisté klima, které prospívá dětem i dospělým a nahradí pobyt u moře. Vlhký a čistý vzduch bohatý na minerály a stopové prvky působí celkově na organismus a má blahodárné účinky.

CANISTERAPIE

Z DŮVODU NEMOCI PANÍ LEKTORKY ZRUŠENO

Naši psí kamarádi nás opět navštíví

Třída A,B,C - Úterý 8.3.2022, od 8:30 hod.

22. 3. 2022 NÁVŠTĚVA ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Tento den se půjdeme dopoledne s našimi dětmi podívat do základní školy - Odborné učiliště, Praktická škola, Základní škola a Mateřská škola Příbram. Paní učitelka nás provede po budově školy: prohlédneme si šatny, družinu, učebny a možná i dílny.

Také se na chvíli staneme školáky a budeme se společně "učit" s dětmi ze základní školy. Děkujem základní škole za pozvání a již se těšíme!!!!

2. dubna - Světový den porozumění autismu

Také tento rok se připojujeme k celosvětové kampani. Speciální mateřská škola Příbram podporuje děti s poruchami autistického spektra a jejich rodiny. Podporu vyjádříme instalací informačních materiálů a výrobků dětí na plotě u vstupní branky do areálu MŠ.

Přidejte se i vy!

Pojďme společně tyto děti a jejich rodiny podpořit.