Hradební 67

PRO RODIČE

AKTUÁLNÍ INFORMACE K PROVOZU MŠ

Informace z Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR

Vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci vláda ČR dne 26. února 2021 přijala krizové opatření č. 200 , kterým nad rámec dosavadních opatření:

Vláda omezuje s účinností ode dne 27. února 2021 dne 21. března 2021 provoz mateřských škol podle školského zákona, a to tak, že se zakazuje osobní přítomnost dětí na předškolním vzdělávání v mateřské škole,          s výjimkou mateřské školy při zdravotnickém zařízení.

Mateřská škola poskytuje vzdělávání distančním způsobem dětem, pro které je předškolní vzdělávání povinné. Metodika ke vzdělávání dětí distančním způsobem bude mateřským školám zaslána začátkem příštího týdne.

OŠETŘOVNÉ: informace pro rodiče o ošetřovném odkázat např. zde: https://www.cssz.cz/web/cz/aktualni-informace-k-osetrovnemu.

Podle nových pravidel škola již nevyplňuje žádné potvrzení.