Hradební 67

VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA

Mateřská škola speciální, Příbram, Hradební 67

1. Nabídka volného pracovního místa na pozici učitel/ka v MŠ speciální

• Pracovní poměr od: nástup dle dohody.
  • Úvazek 1,00.

Požadavky na uchazeče:

• Vzdělání dle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících, v platném znění:

a) vysokoškolské vzdělání získané studiem v akreditovaném studijním programu v oblasti pedagogických věd zaměřené na speciální pedagogiku nebo

b) vyšší odborné vzdělání získané ukončením akreditovaného vzdělávacího programu vyšší odborné školy v oboru vzdělání zaměřeném na speciální pedagogiku nebo

c) vzdělání stanovené pro učitele mateřské školy a vysokoškolské vzdělání získané studiem v akreditovaném bakalářském studijním programu v oblasti pedagogických věd zaměřené na speciální pedagogiku, nebo vzděláním  v programu celoživotního vzdělávání uskutečňovaném vysokou školou a zaměřeném na speciální pedagogiku.

•  Občanská a morální bezúhonnost.
  • Zdravotní způsobilost k výkonu práce učitelky mateřské školy.
  • Pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, organizační schopnosti, schopnost dobré komunikace.

Adresa školy: Mateřská škola speciální, Hradební 67, 261 01 Příbram I

Emailová adresa školy: spec.ms@seznam.cz

Kontaktní osoba: Bc. Jitka Borczáková, ředitelka školy, telefon: 727 921 534, 318 623 739

Příbrami dne 29.8.2017