Hradební 67

LEDEN - AKCE ŠKOLY

LEDEN 2018

9.1.2018       CANISTERAPIE - TŘÍDA A + B

Naši psí kamarádi nás opět navštíví

Portrét

11.1.2018   "TĚŠÍME SE NA POHÁDKU!!! "

PEJSEK A KOČIČKA

Divadlo Lampion Kladno  |  Na niti  |  představení pro školy                               To bylo tenkrát, když pejsek a kočička spolu hospodařili. Měli u lesa malý domeček, kde spolu bydleli, a chtěli všechno dělat tak, jak to dělají velcí lidé. Ale oni to vždycky tak neuměli, protože mají takové malé a nešikovné tlapičky…Veselá vyprávění Josefa Čapka pro dva loutkáře a jednoho muzikanta o tom, jak pejsek a kočička myli podlahu a jak vařili dort.

12.1.2018       CANISTERAPIE - TŘÍDA C

V pátek nás opět čeká zábavné učení s fenkou TRUDY a paní Věrou Zemanovou. Canisterapie probíhá zpravidla jednou za čtrnáct dní, trvá 60 minut a je prováděna individuální formou.

V průběhu celé canisterapie je využíváno metodiky strukturovaného učení a AAK (vizualizovaný režim činností ve formě fotek, podpora komunikace fotkami a piktogramy, strukturované úkoly např. v košíčcích, procesuální schémata apod.)

"HURÁ DO KNIHOVNY!"

Třída B - 10.1. od 10:00 hod.      Třída A - 24.1. od 10:00 hod.

Knihovna J. Drdy Příbram, oddělení pro děti: 5. návštěva.

V novém roce nás čeká povídání, čtení a prohlížení knih

na téma "Zimní radovánky".

25.1.2018  INFORMATIVNÍ SETKÁNÍ S RODIČI

Program: Podrobnosti k zápisům do ZŠ a změny v roce  2018, vyšetření školní zralosti, odklad povinné školní docházky, možnosti asistenta pedagoga v ZŠ, apod.

HOSTÉ: Mgr. Markéta Podrázská - psycholog, Pedagogicko psychologická poradna Příbram; Mgr. Vladimíra Tylšová - Speciálně pedagogické centrum Příbram; Učitelé  a speciální pedagogové- logopedická třída, Speciální ZŠ Příbram.