Hledáte základní školu?

Máte doma budoucího prvňáčka a stále nejste přesvědčeni, na kterou školu své dítě dáte? Každé dítě je jiné. Nemusí se cítit dobře v přeplněné třídě a ve velké městské škole. Často mají rodiče sami obavy, jak jejich dítě zvládne přechod ze školky do školy plné nástrah. Nabízíme Vám řešení. Přijďte se podívat na naši školu, kde vládne rodinná atmosféra, učitelé znají většinu dětí. Na celé škole je pouze devět tříd, děti pracují v malém kolektivu a učitelé mají čas na individuální přístup k dětem. Žáci, kteří dojíždějí z Příbrami do Obecnice, jsou nadšeni, že mohou trávit například hodiny tělesné výchovy či přírodopisu v přírodě nedalekých Brd. Nejen malý kolektiv a okolní příroda jsou lákavé, ale i dodržování tradic, které nás provázejí celým školním rokem a ve městech jsou často zapomenuty.

Na druhém stupni mají žáci na výběr z řady volitelných předmětů, od konverzace z anglického a německého jazyka, semináře z českého jazyka až po přírodovědné praktikum, informační technologie či sportovní hry. Škola je sice malá a útulná, ale nezapomíná na nezbytnost cizích jazyků. Vedle anglického jazyka se zde vyučuje jazyk německý a francouzský. Své komunikační znalosti si žáci  mohou ověřit i výletem do Anglie. Pravidelně se také konají pobyty v přírodě a cyklo-turistický kurz. Navštivte kdykoli naši školu a uvidíte sami.

ZÁPIS DO 1. TŘÍDY PRO ŠKOLNÍ ROK 2020/2021

proběhne 3. dubna 2020