| Přihlásit |     | Nápověda |

Olympiáda 30.4.2007

V pondělí 30.4. proběhl na Masarykově základní škole v Obecnici Olympijský den. Žáci všech tříd se v hojném počtu zapojili do různých sportovních disciplin. Ti mladší z 1. stupně změřili mezi sebou síly v běhu na 60 m, skoku dalekém a hodu kriketovým míčkem. Žáci  2. stupně soutěžili v kolektivních sportech; chlapci v kopané a děvčata v přehazované.Sportovní klání zahájily ve sportovním areálu Slavoje Obecnice děvčata 8. třídy pěkným tanečním vystoupením. Hned poté se za krásného slunečného počasí rozběhly všechny sportovní soutěže.Všichni bojovali jako o život, každý chtěl zvítězit. Nakonec se však nejvýše na stupně vítězů dostali jen někteří. V atletice zvítězili Jirka Kryll,Víťa Soukup, Lumír Mazánek, Vojta Kovařík, Filip Lacman, Pepa Neliba, Vanesska Horáková, Deniska Beerová, Klárka Černohorská, Marcela Wimerová, Kristýna Srpová, Karolína Dopitová, Ivana Suchánková a Katrin Komanová. Všechny děti, které se umístily na 1. – 3.. místě byly odměněny medailemi,zatím čokoládovými. Líté boje na pěkném travnatém hřišti a na antuce u koupaliště skončily později. Vítězi v malé kopané se podle předpokladů stali žáci 9. třídy, přehazovanou vyhrála děvčata z 8. třídy. Všem úspěšným sportovcům blahopřejeme a chválíme i ostatní  za pěkné sportovní výkony. Poděkování patří též  pedagogickému dozoru, působícímu tentokrát v roli rozhodčích.

Mgr.Jiří  Matějka

skok   běh

Skok do dálky: Jan Kotápiš                                          Běh 60m: Vašek Krůta, Roman Mareš