Podzimní tvoření

s maminkami a babičkami

13.10. 2009 jsme se s rodiči,prarodiči a dětmi sešli na společném podzimním tvoření.

V naší třídě je to už podruhé a stává se tradicí i v ostatních třídách školy.

Děti    si    na    tvoření     přinesly    různé  přírodniny,   ze    kterých   spolu    s     maminkami i babičkami vytvořily krásné podzimní dekorace. Některé děti si s sebou donesly obrovské dýně a pustily se do jejich vydlabávání.

Třídu nám pak zdobily podzimní růže z listů, veselé halloweenské dýně, žebříček s podzimníčkem ze slámy, krásné korále z jeřabin a mnoho dalších výrobků.

Maminky i babičky nezapomněly dětem upéct nějakou tu dobrotu, aby dětem šla práce

od rukyJ Ochutnali jsme výborné muffinky, štrúdly, slané hříbečky z lístkového těsta a kynuté koláčky. Maminkám i babičkám děkujeme za dobroty a za společné chvilky, které s dětmi strávily při vyrábění.

Mgr. Jana Pokorná

tř. učitelka 2. třídy