Studentské sociální minipodniky

stránky FIKTIVNÍCH FIREM

pekarna_001

Anotace

Jsme nová moderní firma založená 8. 10. 2014. Místo našeho působení naleznete na Masarykově základní škole Obecnice, okrese Příbram ve Středočeském kraji. Náš cíl je stát se silným a tradičním výrobcem pekařských výrobků. V současné době nabízíme více než 40 druhů pečiva - plněné či neplněné, slané, sladké, celozrnné, bílé, tmavé, kynuté i listové. Vyrábíme pouze z těch nejčistších a nejkvalitnějších materiálů, jaké může český trh nabídnout. Jsme schopni za rozumnou cenu dodávat libovolné množství objednaných pekařských výrobků. Naše produkty jsou vyhlášené svoji výtečnou chutí a dlouhou trvanlivostí.

pekarna_001

Anotace

Jsme nová firma, která chce ovlivnit zaměstnanost v našem regionu, založená 8. 10. 2014, sídlo při Masarykově základní škole Obecnice, středočeský kraj.Zaměřujeme se na ucelenou nabídku kvalitních, estetických a ladných keramických výrobků.Z rukou našich návrhářů vzešly originály, kterými chceme ovlivnit místní, celorepublikový,případně i mezinárodní trh.Nabízíme drobné keramické šperky i bytovou a zahradní keramiku.

Beseda s pracovníkem MPSV - Člověk a svět práce

Na městkém úřadu v Příbrami se dne 13.11.2014 v rámci projektu Studentské sociální minipodniky konala beseda s Mgr. Jakubem Knězů, konzultantem MPSV.