Podzimní tvoření s maminkami

Podzimní tvoření rodičů a žáčků 1. třídy

Je čas podzimní a čas jako stvořený pro výrobu podzimních dekorací a dalších výrobků z přírodnin. Proto jsme se s žáčky a rodiči domluvili na společném setkání ve škole. Setkání proběhlo 9.10. v učebně 1. třídy. Sešli jsme se v hojném počtu.

Děti se předem s rodiči domluvily, co budou vyrábět a dle toho si na podzimní dekorace přinesly přírodniny. Ve třídě vládl pracovní ruch, při kterém se pod rukami šikovných dětí a maminek objevila panenka z kukuřice, panáček z listí, vyřezávaná maxidýně a plno dalších nádherných věcí. Děti si také zkusily malovat s okenními barvami Windcolor veselé dýničky. Šikovné maminky prvňáčků přinesly i vlastnoručně upečené dobrůtky(měli jsme možnost ochutnat hraběnčiny řezy, kávové řezy s jablky, kokosové řezy, štrúdl naslano atd). Všem maminkám patří velký dík. Děti ochutnávaly ještě další den ve škole.Myslím, že setkání bylo příjemné , jak pro děti, tak pro nás dospělé. Děti ještě ocení každou chviličku, kterou věnujeme jen a jen jim.Těšíme se všichni na další setkání, které se uskuteční v době adventní.

Bc. Jana Pokorná a žáčci 1. třídy

d1  d2