Hradební 67
email: spec.ms@seznam.cz web.: skoly.pb.cz/MSspec

Podpora logopedické prevence 2013

PROJEKT ŠKOLY 2013

PODPŮRNÝ PROGRAM PRO ROZVOJ ŘEČOVÝCH DOVEDNOSTÍ, LOGOPEDICKOU PREVENCI A POSKYTOVÁNÍ LOGOPEDICKÉ PÉČE S VYUŽITÍM MOBILNÍHO INTERAKTIVNÍHO LOGOPEDICKÉHO CENTRA

ANOTACE PROJEKTU

Projekt řeší zkvalitnění logopedické prevence prostřednictvím podpůrných činností, odborně proškolených pedagogů, moderních didaktických pomůcek a vlastních metodických publikací pro pedagogy a rodiče, které reflektují specifické vzdělávací potřeby předškolního dítěte.
Řešení projektu se zaměřuje na vytvoření potřebných podmínek, aby byla dítěti s narušenou komunikační schopností poskytnuta individuální podpora v rámci předmětů speciální péče a současně podpora v přirozeně navozených situacích v rámci všech činností i vzdělávacích oblastí ve třídě.
Pro realizaci podpůrného programu autorský tým učitelek představuje nový prvek tzv. mobilní interaktivní logopedické centrum.

Mateřská škola podala žádost na Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy o poskytnutí finančních prostředků na realizaci projektu dne 17.6.2013.

Celková poskytnutá dotace z Rozvojového programu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, činila 100.000 Kč.

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy poskytlo dotaci v souladu s vyhlášeným Rozvojovým programem „Podpora logopedické prevence v předškolním vzdělávání v roce 2013“, v Praze dne 31.5.2013, č.j. MSMT-11989/2013-210.

Odkaz: