Hradební 67

BŘEZEN 2019

RELAXACE V SOLNÉ JESKYNI

TŘÍDA A

Zahájení 01.03.2019, vždy v pátek od 10:00 hod. (10 lekcí)

TŘÍDA B

Zahájení 06.03.2019, vždy ve středu od 10:00 hod. (10 lekcí)

TŘÍDA C

Zahájení 19.03.2019, vždy v úterý od 10:00 hod. (5 lekcí)

Místo: Březohorská solná jeskyně, Na Svahu 640, Příbram VI

Březohorská solná jeskyně  Recepce solné jeskyně

Solná jeskyně má velice dobrý vliv na prevenci proti onemocnění. Vhodné jako léčba a prevence běžných onemocnění, alergií různého druhu nebo kožních nemoci. V solné jeskyni je ideální čisté klima, které prospívá dětem i dospělým a nahradí pobyt u moře. Vlhký a čistý vzduch bohatý na minerály a stopové prvky působí celkově na organismus a má blahodárné účinky.

18.3.2019 CANISTERAPIE  Třída C

Naši psí kamarádi nás opět navštíví

Občanské sdružení PESSOS Paní Monika Posekaná

Portrét        p1160250.jpg

HURÁ DO KNIHOVNY!!!

Třída A - 20.03.2019 od 10:00 hod.

Knihovna J. Drdy Příbram, oddělení pro děti: 7. návštěva.

V tomto měsíci nás čeká povídání, čtení a prohlížení knih na oblíbené jarní téma "Za zvířátky na statek".

Jak to žije na farmě. Simona Dimitri. SvojtkaPohádky s piktogramy. Kočička Jůlinka, Kozlíci rohatí. Vlasta Hurtíková

22. 3. 2019 Návštěva MŠ pod Svatou Horou

Díky pozvání MŠ pod Svatou Horou se mohou naše děti připojit a společně shlédnout program s ekologickou výchovou Divadla pod čepicí. Děti v této školce navštíví dvě slepičky Květa a Evelína, které si budou uklízet v kurníku. U toho dětem vysvětlí, proč je důležité třídění odpadu a k čemu slouží. Také je budou učit slušnému chování. Vysvětlí dětem pojmy etiketa a recyklace. Květa a Evelína ukáží dětem, co se z recyklovaného odpadu vyrábí a co se tím může zachránit. Přejem si, aby děti pochopily, že recyklace nejen papíru, skla a plastu, ale také hliníku, použitých baterií, elektrických přístrojů, oblečení a bio odpadu, je pro Zemi důležitá.

upoutávka    STR21 SEZNAMTE SE S NASI KVETOU 2

25.03.2019   "TĚŠÍME SE NA POHÁDKU!!! "

Velká dobrodružství malého brouka

PO/ 25. 03. 2019/ 10:30/  Velká scéna Divadla J.Drdy Příbram

Výpravná pohádka s písničkami. Hlavní hrdina Střevlík Pepa žije na louce u Černého lesa se svým nejlepším přítelem zlatohlávkem Jardou. Jednoho dne se vydají hledat to pravé štěstí.

2. dubna - Světový den porozumění autismu

Také tento rok se připojujeme k celosvětové kampani.

Speciální mateřská škola Příbram podporuje děti s poruchami autistického spektra a jejich rodiny.

Podporu vyjádříme modrou barvou, která je symbolem komunikace     a sebevyjádření. To je jedna z oblastí, ve které mají lidé s poruchou autistického spektra největší potíže.

Modrý den“ prožijeme v MŠ již dopoledne ve čtvrtek 28.3.2019.

Přidejte se i vy!                                                                   Pojďme společně tyto děti a jejich rodiny podpořit.

Rozsviťte se s námi modře!

Vezměte si 2. dubna na sebe modré oblečení či nějaký doplněk.