Zápis pro šk. rok 2021/2022

Vyvěšeno: 25.5. 2021

Počet přijatých žádostí: 32

Počet přijatých dětí: 11   SEZNAM PŘIJATÝCH DĚTÍ VIZ NÍŽE

Počet vzatých žádostí zpět: 4 ( výběr prioritní MŠ)

Počet nepřijatých dětí: 17 ( z nichž se několik dostalo na jinou MŠ).

Schůzka, pro rodiče nově přijatých dětí, se bude konat dne 22. června  2021 v 15 hodin na terase Mateřské školy V Zahradě.

Zde dostanete veškeré informace o nástupu Vašeho dítěte, budete podepisovat několik dokumentů a zda nám dovolí vláda, můžete si prohlédnout prostory školy. Můžete se ptát na vše z našeho provozu a na činnosti dětí.

Prosím, je velmi důležité, aby jste přišli bez Vašich dětí a aby jsme na vše mohli mít klid a prostor. Zajistěte si proto na tento čas hlídání. Schůzku plánuji na 60 minut, může se však o něco prodloužit.

Jestliže se nebudete moci zúčastnit, prosím, omluvte svoji nepřítomnost na emailu školy: naseskolka@seznam.cz a domluvte si individ. schůzku. ( nemohu Vám však zaručit mnoho času).

Rodiče dětí, kteří mají u nás v MŠ již starší sourozence - nemusí se schůzky zúčastnit, jen si dohodnete termín k podpisu dokumentů a to od 22.6. do konce června.

Děkuji za pochopení a všechny Vás tímto zdravím a vítám v naší školce. Eva Čechová

SEZNAM PŘIJATÝCH DĚTÍ VIZ NÍŽE V DOKUMENTU

Eva Čechová