Zápis na prázdniny

Otevřené mateřské školy v červenci a v srpnu

Pokyny pro rodiče:

Přihlášky pro děti, které budou navštěvovat mateřskou školu během prázdninového provozu ( 13.7. - 17.7.), budou pro rodiče k vyzvednutí od 18. května 2020 v naší mateřské škole. ( tato informace je pro rodiče dětí z ostaních MŠ)

Na ostatní mateřské školy si musíte vyzvednout přihlášky přímo v mateřských školách o které máte zájem. (tato informace je pro rodiče z naší MŠ)

V týdnu od 25. 5. do 29. 5. 2020 budou mít rodiče možnost přihlásit své dítě k prázdninovému provozu. Je zapotřebí donést vyplněnou přihlášku potvrzenou lékařem a evidenční list z Vaší kmenové mateřské školy.

Termín platby za stravné bude uhrazen hotově v kanceláři ředitelkyvedlejší mateřské školy ( tam je školní jídelna pro naší MŠ) dne 18. června. 2020. Cenu uvedu později.

ZDE PŘEHLED OTEVŘENÝCH ŠKOLEK