říjen 2019

1.10. - dopolední výlet do Čechovy stodoly - téma: ,,Dýňování´´

Prosím, dejte dětem do batůžku 1x dopolední svačinku + pití do uzavíratelné lahve.

Oblečte a obuvte děti prakticky, tak, aby jste ulehčili práci učitelce a Vaše dítě se cítilo pohodlně.

Oběd je zajištěn již v MŠ. Akce bude hrazena z fondu Spolku rodičů při MŠ V Zahradě.

Návrat do MŠ bude upřesněn.

15.10. - Výchovný program s Městskou policií Příbram _ dopoledne

23.10. - představení ,, Kouzelník´´Akce bude hrazena z fondu Spolku rodičů při MŠ V Zahradě.

Měsíční soutěž dětí s rodičem : ,,O nejkrásnější dýni´´.Dýně můžete nosit v různých podobách ( malované, kreslené, pravé- zdobené, textilní....)

V měsíci říjen zahajujeme sběr kaštanů ( rodiče s dětmi) pro zvířátka. Termín sběru v naší školce Vám upřesníme dle termíbu od Lesní správy. Kaštany, prosím, vysušujte v domácích prostorách a do školky noste suché. Kaštany by jinak  začaly plesnivět.

Děkujeme za pochopení. Kolektiv MŠ

pláštěnku a pití