Mateřská škola je opět v provozu od pondělí 15. 2. 2021.

Při nástupu do MŠ je třeba odevzdat vyplněné "Čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění" (ke stažení zde na webových stránkách, příp. jej lze  podepsat i v MŠ).

MŠ je uzavřena z důvodu karantény od 3.2  do 7.2.2021.

Žádost  o ošetřovné bude vystavovat pí ředitelka 8.2.2021 nebo po telefonické domluvě na č. 736 647 489.

Veškeré informace získáte na stejném čísle.

Dopis pro rodiče od hygieny najdete ve složce : informace ke covidu

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Děti, které budou nastupovat do MŠ po karanténě, přinesou vyplněné čestné prohlášení od rodičů, že jsou negativní.

Karanténa se prodlužuje do 12.2.2021.-

Provoz o jarních prázdninách není.

Další informace sledujte ve složce: informace ke covidu.