Prázdninový provoz 2020

Naše MŠ má provoz: od 20.7. - 26.7.2020

Přihlášky na prázdninový provoz pro děti z jiných příbramských MŠ si můžete vyzvednout u nás v MŠ nebo stáhnout na web.stránkách od 18.5.2020.

Přihlašky a kopie evidenčního listu na prázdninový provoz budeme přijímat od 25.5.2020-31.5.2020.

V době uzavření naší MŠ, může zákonný zástupce dítěte požádat o umístění v jiné mateřské škole.Žádost musí být podána v době od 25.5. do 31.5. 2020 ve správním řízení.

S vyplněnou přihláškou   a kopií evidenčního listu si zákonný zástupce dítěte zajde na mateřskou školu,která má v dané době provoz.

Přihlášku si můžete stáhnout z webových stránek nebo vyzvednout v MŠ. Kopii evidenčního listu  budeme vystavovat až od 18.5.2020.

Pro rodiče : první den nástupu uhradí rodič částku za obědy

/  děti 3-6 let za 1 den 32,-Kč

děti 7-8 let za 1 den 35,-Kč/

Poslední den  pobytu v MŠ bude provedeno vyúčtování.

Příspěvek na provoz MŠ se v době prázdninového provozu nehradí.