MŠ Jungmannova
Příbram

Zkusme naše děti učit, jak mají myslet, místo toho, co si mají myslet.

Vítáme Vás v novém školním roce 2023/2024.

Co s sebou pro dítě do školky

bačkory, převlečení do třídy (pohodlné vhodné oblečení)

převlečení na pobyt venku dle počasí (pohodlné, starší, které dítě může ušpinit)

náhradní oblečení (spodní prádlo, ponožky, punčocháče, tepláky, tričko)

malé děti na spaní pyžamo, předškoláci pyžamo nepotřebují

Žádáme rodiče, aby dětem veškeré oblečení podepsali (fix na textil, nášivka, atd.)

Do MŠ dítě nenosí ostré předměty, šperky, atd., které jsou pro děti nebezpečné, ohrožují jejich zdraví dětí.

Do tašky v šatně dávejte dětem náhradní oblečení a oblečení, ve kterém chodí domu. Do poličky dávejte dětem věci
na pobyt venku!

Prosíme, doneste dětem sáček na bačkory. Bačkory zatím ukládejte na lavičku.

Dále upozorňujeme rodiče, že za hračky a za ostatní věci, které děti nepotřebují ve školce a přinesou si je z domova, učitelky ani ostatní zaměstnanci školy nemají za tyto věci zodpovědnost a nezodpovídají za jejich ztráty!

Od 1.7.2023 – 31.8.2025 je naše škola realizátorem projektu číslo CZ.02.02.XX/00/22_002/0005477
s názvem „Strom radosti a poznání“, který je spolufinancován Evropskou unií.
Projekt je zaměřen zvyšování kvality, inkluzivity a účinnosti systémů vzdělávání. Dále pak na zajišťování rovného přístupu ke kvalitnímu a inkluzivnímu vzdělávání, včetně usnadňování vzdělávací mobility znevýhodněných skupin.
Celková výše podpory činí 604 638 Kč.