| Přihlásit |

Vážení rodiče,

v souvislousti s mimořádnými opatřeními vlády (koronavirem a onemocněním COVID-19) k ochraně obyvatelstva oznamujeme, že škola ruší všechny plánované akce včetně školy v přírodě.  Uvidíme, co nám čas přinese, budeme jednat operativně a doufáme, že se brzy ve zdraví setkáme a vymyslíme nový program, který nám dovolí momentání situace.

Rozpis letního prozvozu 2020

(zůstává zatím stejný)

Pokyny pro rodiče:

Přihlášky pro děti, které budou navštěvovat mateřskou školu během prázdninového provozu budou pro rodiče k vyzvednutí od 18. května 2020 v kanceláři naší mateřské školy.

V týdnu od 25. 5. do 29. 5. 2020 budou mít rodiče možnost přihlásit své dítě k prázdninovému provozu. Je zapotřebí donést vyplněnou přihlášku potvrzenou lékařem a evidenční list z Vaší kmenové mateřské školy.

Termín platby za stravné bude uhrazen hotově v kanceláři ředitelky školy dne 18. 6. 2020.

ROZLOUČENÍ S PŘEDŠKOLÁKY

ROZLOUČENÍ S PŘEDŠKOLÁKY BUDE LETOS PROBÍHAT POUZE PO TŘÍDÁCH A JEN ZA ÚČASTI RODIČŮ. V PŘÍPADĚ HEZKÉHO POČASÍ BUDE AKCE NA ZAHRADĚ, JINAK VE TŘÍDĚ SLUNÍČEK.

TŘÍDA SLUNÍČKA: 24.6.2020 V 15:30 HODIN

TŘÍDA BERUŠKY: 24.6.2020 V 16.30 HODIN

TŘÍDA KOŤÁTKA: 25.6.2020 V 15.30 HODIN

TŘÍDA RYBIČKY: 25.6.2020 V 16.30 HODIN

PRO DĚTI JE PŘIPRAVENÝ DÁREČEK A PRO VŠECHNY MALÉ OBČERSTVENÍ.

TĚŠÍME SE NA VÁS