| Přihlásit |

PRÁZDNINOVÝ PROVOZ rok 2019

Upozornění pro rodiče dětí z jiných mateřských škol v Příbrami.

Pokud přihlásít Vaše dítě v době uzavření Vaší MŠ do naší mateřské školy v době od 22.7. do 4.8.2019 je nutné pro Vaše úspěšné přijetí udělat:

• od 3.5. nejpozději do 31.5.2019 přinést vyplněnou přihlášku k předškolnímu vzdělávání na dobu určitou (ke stažení níže) včetně potvrzení od léksře
  • kopii evidenčního listu kmenové MŠ
  • číslo účtu kvůli případným vratkám za stravné.

Stravné na celou dobu docházky dítěte je nutno uhradit v termínu od 10.6.2019 nejpozději do 14.6.2019 do pokladny školy od 6.30 hod do 8.00 hod; od 13.00 hod do 15.00 hodin.

Cena stravného na jeden den činí 31,- Kč, pro děti s odloženou školní docházkou pak 33,- Kč.

POKUD DANOU ČÁSTKU NEUHRADÍTE VČAS, NEMŮŽEME VÁS NA PRÁZDNINOVÝ PROVOZ PŘIJMOUT.

Případné přeplatky Vám budeme posílat na účet v měsíci září.

.........................................................................................................................................................................